GIRA

 

آسان ولی مدرن، ساده اما لوکس

 
شرکت ژفکر (مهندسی، بازرگانی)، نماینده انحصاری GIRA آلمان

مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات سیستم مدیریت هوشمند ساختمـان

 

 

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط      نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان      اطلاعات تصویری

 

جست و جو

ارتباط با ژفکر

درباره ژفکر

دریافت فایل

مراکز فروش

خدمات

محصولات

صفحه نخست

 
 

 
 

اطلاع‌رسانی

 

کم و بیش همه از تاسیسات الکتریکی مطلعند؛ اما تاسیسات مدرن الکتریکی - به علت قلت تولیدکنندگان آنها برای همگان شناخته شده نیست. جهت انجام این مهم، این شرکت انواع امکانات اطلاع‌رسانی اعم از نمایشگاه فعال داخل شرکت، کاتالوگ، بروشور، لوح فشرده، نمونه‌های تبلیغاتی و... را آماده دارد.

> اطلاعات بیشتر

 

 

فنی-مهندسی

 

راه‌اندازی تاسیسات مدرن، بدون مقدمات فنی و برخورد مهندسی با تاسیسات الکتریکی پروژه‌ها ممکن نیست؛ گروه فنی این شرکت - با دانش به‌روز رشته برق- عهده‌دار انجام خدماتی مانند بازدید و تهیه پیشنهاد، مشاوره، طراحی نقشه‌ها، نظارت، برنامه‌نویسی نرم‌افزاری و... می‌باشند.

> اطلاعات بیشتر

 

 

فروش

 

تمامی تجهیزات مدرن و هوشمند صادراتی کمپانی جیرا توسط گروه فروش این شرکت عرضه می‌شوند؛ از آنجا که این تجهیزات دارای فناوری مدولار هستند، مونتاژ آنها منجر به پیدایش بیش از هزاران محصول می‌گردد. رده‌بندی سه‌گانه این محصولات عبارت است از سنتی، مدرن و هوشمند.

> اطلاعات بیشتر

 

 

پشتیبانی (خدمات پس از فروش)

 

یکی از مزایای سیستم هوشمند، امکان تغییر عملکردها در زمان‌های دلخواه است؛ مشتریان ما می‌توانند کاربری ساختمان‌شان را از مسکونی به اداری تبدیل نموده و با استفاده از خدمات پشتیبانی این شرکت، برنامه‌ریزی جدید را متناسب با تعاریف جدید، روی تجهیزات و تاسیسات برق اعمال نمایند. همچنین تامین تجهیزات جدید و به‌روزرسانی نرم‌افزارها، از خدمات پس از فروش به حساب می‌آید.

> اطلاعات بیشتر

 

 

طراحی لیبل‌ها و پلاک محصولات

 

بسیاری از محصولات، دارای پلاک یا لیبل‌های راهنما می‌باشند؛ این موضوع ناشی از اهتمام  Gira جهت راحتی بیشتر در استفاده از محصولات است. این شرکت، طراحی گرافیکی و چاپ لیبل‌ها (عادی و ضدآب) را نیز به عهده می‌گیرد.

> اطلاعات بیشتر

 

 

آموزش

 

در راستای فرهنگ‌سازی استفاده از تاسیسات مدرن الکتریکی، دوره‌های مختلف آموزشی مقدماتی و پیشرفته برای پیمانکاران، تکنسین‌ها و مهندسین مشاور ارائه می‌شود. برای مشتریان و کاربران تجهیزات تخصصی این شرکت (مانند نمایشگرهای لمسی و تجهیزات web base)، سمینارهای آموزشی رایگان برگزار می‌گردد.

> اطلاعات بیشتر

 

 

ویژه نمایندگان و عاملین فروش

 

عاملین فروش تهران و نمایندگان استان‌ها می‌توانند با نام کاربری و رمز عبور مخصوص، از اطلاعات و خدمات ویژه این شرکت استفاده نمایند.

> اطلاعات بیشتر

 
 
 

   بالا

صفحه نخست    محصولات     خدمات     مراکز فروش     دریافت فایل     درباره ژفکر     ارتباط با ژفکر     جست و جو

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط       نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان       اطلاعات تصویری
 
  

  خدمات

  اطلاع‌رسانی

  فنی-مهندسی

  فروش

  پشتیبانی (خدمات پس از فروش)

  طراحی لیبل‌ها و پلاک محصولات

  آموزش

  ویژه نمایندگان و عاملیت‌های فروش