• تکنولوژی آلمان
Gira

امکانات ناتمام خانه‌های هوشمند

جیرا به‌عنوان تأمین‌کننده سیستم‌ها و راهکارهای تکنولوژی ساختمان هوشمند، دنیای تکنولوژی متنوعی (شامل محدوده وسیعی از محصولات تا همکاران با تجربه‌ای نظیر Revox، Dornbracht، Vaillant و Schuco) را به یکدیگر مرتبط می‌سازد. این مهم، یکپارچگی بسیار کارامد طیف گسترده‌ای از محصولات مختلف را در کنترل خانه فراهم و امکان وسیعی از کاربردهای جدید را مهیا می‌سازد. به‌عنوان نمونه، تجهیزات سرگرمی بسیار با کیفیت، سیستم مدرن حمام، سیستم گرمایشی و تأمین انرژی و کنترل خودکار پنجره‌ها با این روش یکپارچه می‌گردند. 


Maico

تجربه‌ای جدید در فضایی سرشار از آرامش

این لحظات کوچک هستند که یک روز خاص را می‌سارند و شما خواهید توانست لحظات مطلوب خود را ایجاد نمایید. ازتکنولوژی پیشرفته و طراحی فوق مدرن لذت ببرید. لمس چگونگی آسایشی پیوسته، دنیای فردی شما را با تکنولوژی ساختمان هوشمند مرتبط می‌سازد. خانه خود را به مکانی آرام، امن و با آسایشی بی‌نظیر تبدیل نمایید.


Mobotix

تعاملی بی‌نظیر: سیستم دربازکن جیرا و سیستم هوشمند ساختمان

درگاه آی پی سیستم دربازکن جیرا، راهکاری ایده‌آل برای یکپارچه‌سازی این سیستم با کنترل خانه است. در این بخش سیگنال‌های سیستم دربازکن به سطح شبکه پروتکل (آی پی) منتقل می‌شود و امکان ارتباط صوتی و تصویری دربازکن با کنترل‌پنل و کامپیوتر را مهیا می‌سازد. علاوه بر این، امکان دسترسی خصوصی به ساختمان یا اتاق‌های شخصی نیز با سیستم بدون کلید جیرا قابل دستیابی و کنترل است. با این روش می‌توان امکان دسترسی دوره‌ای و یا دائمی برای گروه‌ها و افراد ایجاد نمود. هنگامی که تجهیز ورود بدون کلید جیرا به HomeServer متصل باشد، تنها با وارد کردن یک کد عددی می‌توان سناریوی خوشامدگویی یا حالت خروج از خانه را فعال نمود. سناریوی ورود خانه می‌تواند با تعامل نور، موسیقی و کنترل دما، فضایی دلنشین را برای حضور ساکنین فراهم آورد. همچنین با ترک منزل، آنها می‌توانند حالت عدم حضور را تعیین نمایند، به‌عنوان مثال برق لوازم مشخصی قطع گردد، تهویه، گرمایش و سرمایش کاهش یابد و شبیه‌ساز حضور درخانه فعال گردد.


Mobotix

شبکه هوشمند با HomeServer جیرا

HomeServer جیرا یا همان کامپیوتر مرکزی، قسمت اصلی یک خانه هوشمند است. این دستگاه تجهیزات KNX را به دنیای شبکه، متصل کرده و امکان کنترل مرکزی تمام تکنولوژی خانگی را با استفاده از دستگاه‌هایی نظیر کنترل پنل جیرا، کامپیوتر، تبلت و تلفن‌های هوشمند فراهم می‌نماید.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix