پروژه‌ها

ژفکر صادقانه تلاش می‌نماید پشتوانه محکمی از طریق رضایت طرف‌های خارجی و مشتریان داخلی با انواع پروژه‌ها را فراهم نماید:
- ساختمانهای مسکونی، ویلایی
- ساختمان‌های اداری، تجاری، فرهنگی، تفریحی
- هتل‌ها
- بیمارستان‌ها
- کارخانه‌ها و...


خدمات ژفکر

در زمینه خدمات، ژفکر متعهد است که با کلاس محصولات Made in Germany فعالیت نماید؛ لذا عمده سرمایه خود را اختصاص داده است به جذب و پرورش نیروهایی که تمامی جزئیات را به صورت حرفه‌ای و با صداقت منظور نمایند. متخصصین ژفکر موظفند که با دقت و تلاش بی‌وقفه در استفاده از فن‌آوری‌های روز، نسبت به کسب رضایت طرف‌های داخلی و خارجی و حفظ اعتبار شرکت کوشا بوده، بهترین بازدهی را با رعایت اصول مدیریت پروژه و طی فرآیندی گروهی با حداقل خطا و حداکثر سرعت ارائه نمایند. این خدمات از بررسی فنی پروژه و تهیه پیشنهاد شروع می‌شود و تا آموزش و پشتیبانی ادامه می‌یابد.

ارتباط اولیه

ارتباط اولیه

معمولاً ارتباط اولیه از طریق وب‌سایت یا معرفی به واسطه مشتریان و دست‌اندرکاران پروژه‌های قبلی صورت می‌پذیرد و منتج به اولین تماس می‌گردد؛ یکی از بهترین راهکارها برای آشنایی اولیه، بهره‌گیری از برشور فصلی ژفکر است.

تبادل اطلاعات

در این مرحله، خدماتی که ژفکر می‌تواند به پروژه دهد مشخص می‌گردد و متقابلاً درخواست پروژه به همراه نقشه‌های ذیربط در اختیار ژفکر قرار می‌گیرد.

ارائه پیشنهاد

ارائه پیشنهاد

معمولاً در کمتر از 2 روز، ژفکر نسبت به ارسال پیشنهاد فنی - مالی برای مشتری اقدام می‌نماید. پس از رایزنی‌های مشتری، در صورت لزوم پیشنهادهای جایگزین ارائه می‌گردد.

انعقاد قرارداد

انعقاد قرارداد

پس از تایید پیشنهاد توسط مشتری، نسبت به انعقاد قرارداد مرضی‌الطرفین و تبادل اسناد اقدام می‌گردد.

ارائه جزئیات فنی

ارائه جزئیات فنی

برای پروژه‌هایی که نیازمند به خدمات مهندسی هستند، ژفکر انواع خدمات طراحی نقشه‌ها و دستورکارهای اجرایی و مشاوره‌های فنی را عرضه می‌نماید.

تأمین تجهیزات

تأمین تجهیزات

در خصوص پروژه‌های بی‌نیاز از خدمات مهندسی، در این مرحله قرارداد به پایان می‌رسد. در خصوص سایر پروژه‌ها، تامین تجهیزات در چند مرحله بر مبنای پیشرفت کار صورت می‌پذیرد.

نظارت و پشتیبانی

نظارت و راه‌اندازی

برای پروژه‌هایی که نیازمند به خدمات مهندسی هستند، ژفکر انواع خدمات نظارت، برنامه‌ریزی و راه‌اندازی سیستم‌ها را عرضه می‌نماید.

آموزش و بازخورد

آموزش و بازخورد

در خصوص سیستم‌های دارای فن‌آوری بالا، آموزش نحوه استفاده برای کاربران بسیار مفید و ای‌بسا ضروری است. ژفکر ضمن برگزاری سمینار و ارائه مدارک آموزشی، از نقطه‌نظرات کارفرمایان برای اعمال تغییرات مورد نظرشان بهره می‌برد.

تحویل نهایی

تحویل نهایی

پس از انجام آموزش و اعمال تغییرات مورد نظر در سیستم‌های برنامه‌پذیر، صورتجلسه حسن انجام کار به امضا می‌رسد و قرارداد پایان می‌یابد.

پشتیبانی

پشتیبانی

بهره‌برداران سیستم‌های هوشمند ژفکر و سایر مشتریان علاقمند، پیوسته می‌توانند از طریق تلفن، فکس، ایمیل و سایر ابزارهای ارتباطی نسبت به دریافت خدمات پشتیبانی سریع و آنلاین ژفکر استفاده نمایند.


گواهینامه‌ها
گواهینامه‌ها
گواهینامه‌ها

گواهینامه‌ها

از آنجایی که شرکت GIRA ضامن اجرایی تمامی پروژه‌های نماینده‌گان انحصاری خود بوده و رزومه آن‌ها را رزومه خود می‌داند، داشتن مدارک معتبر KNX/EIB را جهت اجازه فروش محصولات هوشمند خود قید نموده و جهت اطمینان بیشتر، خود نیز با اجرای سمینارهای آموزشی علمی و عملی، کار را محکم می‌نماید.
این شرکت در ابتدای فعالیت خود در زمینه سیستم‌های مدیریت ساختمان، از آنجایی که معتقد به اجرای اصولی و زیربنایی کار با نیت جلب رضایت مشتری است، اقدام به دریافت گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی در این زمینه نموده و موفق شد نام خود را در لیست اولین دارندگان ایرانی این مدارک قرا دهد.


شرکت ژفکر

درباره ژفکر

ژفکر شرکتی خانوادگی است که از بدو شکل‌گیری (۱۳۵۴ شمسی)، در زمینه تأسیسات و تجهیزات الکتریکی ساختمان با تمرکز بر کیفیت‌های برتر فعالیت می‌نماید. هدف ژفکر با بیش از ۴۰ سال نمایندگی انحصاری کمپانی GIRA و سپس MAICO آلمان، خدمت‌رسانی به مشتریانی است که با آینده‌نگری، برای استانداردهای بالا و خدمات قابل اعتماد سرمایه‌گذاری می‌نمایند. این شرکت سیستم‌های نظارتی Web-base را با همکاری MOBOTIX آلمان عرضه می‌کند و در زمینه هوشمندسازی، از سال 2005 میلادی دارای گواهینامه بین‌المللی KNX است. ژفکر در تمامی فعالیت‌هایش اولویت را به رعایت اصول فنی می‌دهد و با اخذ تأییدیه‌های معتبر، گام‌های بزرگی در اجرای پروژه‌های متمایز برداشته است.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix