شرکت ژفکر

شرکت ژفکر

ژفکر شرکتی خانوادگی است که از بدو شکل‌گیری (1354 شمسی) در زمینه تأسیسات و تجهیزات الکتریکی ساختمان با تمرکز بر کیفیت‌های برتر فعالیت می‌نماید. هدف ژفکر با سابقه 45 سال نمایندگی انحصاری کمپانی GIRA و همچنین اخیراً کمپانی MAICO آلمان، خدمت‌رسانی به مشتریان بلندنظر و آینده‌نگری است که به دنبال استانداردهای بالاتر برای آسایش و ایمنی بیشتر در کنار زیبایی، صرفه‌جویی انرژی و حفظ محیط زیست هستند. در این راستا از سال 2005 میلادی، مشاوره و مهندسی سیستم‌های هوشمند (BMS) بر پایه استاندارد بین‌المللی KNX (معروف به EIB در آن زمان) نیز در دستور کار ژفکر قرار گرفت و دومین همکار رسمی موسسه KNX در ایران شد. همزمان، ژفکر با ورود به عرصه سیستم‌های نظارت تصویری Web-based، همکاری با کمپانی MOBOTIX آلمان را آغاز نمود و تا کنون با اخذ گواهینامه‌های معتبر، گام‌های بزرگی در فرهنگ‌سازی و اجرای پروژه‌های هوشمند با اولویّت اصول فنی برداشته است.

منابع انسانی مهم‌ترین سرمایه ژفکر است که با تعهد، دقت و تلاش بی‌وقفه در استفاده از فناوری‌های روز، موظفند نسبت به حفظ اعتبار شرکت در مقابل طرف‌های داخلی و خارجی کوشا بوده، بهترین بازدهی را در اسرع وقت به شکل ساعات مفید کاری طی فرآیندی گروهی با رعایت اصول مدیریت پروژه ارائه نمایند. صداقت و تخصص در کنار هم، مبنای عملکرد کارشناسان این شرکت و بهره‌گیری از راهنمایی‌های مشتریان محترم، مایه موفقیت ژفکر است.

خط مشی این شرکت عبارت است از بالا بردن سطح دانش و رفتار حرفه‌ای، انگیزه و شادابی محیط کار، توسعه سیستم‌های نوآورانه مدیریتی و شفافیت در امور سازمانی، پایین آوردن هزینه‌ها و رقابتی کردن قیمت‌ها، ارتقاء پیوسته کیفیت به همراه کاهش زمان انجام خدمات، افزایش حجم قراردادها با فعال کردن نمایندگی‌های جدید و به کارگیری بهترین روش‌های بازاریابی و اطلاع‌رسانی از طریق شبکه‌های اینترنتی، سمینارها و نمایشگاه‌ها، پایش و رسیدن به حداکثر رضایت کارفرمایان و گسترش آموزش و خدمات پشتیبانی به مخاطبین که می‌باید توسط عوامل شرکت، مورد اقدام قرار گیرد و نتیجه مثبت آن در مراحل مختلف ارتباط با مشتریان مشاهده گردد.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix