• تکنولوژی آلمان
Gira

سیستم‌های بازیابی حرارتی

سیستم‌های تهویه با امکان بازیابی حرارتی مایکو، برای تأمین هوای تازه محیط تا 94 درصد انرژی داخلی هوا را بازیابی نموده و به هوای ورودی منتقل می‌کند. این سیستم با ایجاد جریان ثابت هوا، وجود هوای تازه دائمی در محیط را تضمین می‌نماید و همچنین با استفاده از مبدل‌های حرارتی جریان متقاطع معمولی، آنتالپی و یا دارای مسیر برگشت، انرژی موجود در هوای برگشت را بازیابی نموده و به هوای تازه محیط منتقل می‌کند. همچنین این سیستم‌ها علاوه بر امکان کنترل با تجهیزات سخت افزاری، از طریق ارتباط وب سرور با کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و تلفن هوشمند نیز کنترل شده و گزارشات آنلاین ارائه می‌دهند. اکثر محصولات این دسته با پروتکل‌های ارتباطی خانه‌های هوشمند نظیر KNX و EnOcean نیز یکپارچه هستند.


حفظ انرژی

این سیستم‌ها با بازیابی بیشترین میزان انرژی محیط، تا بیش از 90 درصد آن را بازیابی کرده و به هوای ورودی منتقل می‌کنند. استاندارد PHI نمایانگر بکارگیری انرژی‌های طبیعی و محیطی است که این دست محصولات مایکو، آن را اخذ نموده‌اند.

تأمین دائمی هوای تازه

با استفاده از این سیستم، محیط همواره دارای هوای تازه است که شرایط دما و کیفیت آن با نازل ترین میزان انرژی، به وضعیت مطلوب محیط در می‌آید. سیستم‌های مرکزی یا مجزای بازیابی حرارتی مایکو، با استفاده از مبدل‌های حرارتی فوق پیشرفته، انرژی حرارتی هوای دم کرده محیط را به هوای بیرون منتقل کرده و آن را به خانه وارد می‌کند.

ارتباط با سیستم‌های هوشمند ساختمان- پنل کنترلی هوشمند

این سیستم می‌تواند با استفاده از پروتکل‌های مرسوم سیستم‌های هوشمند ساختمان با آنها یکپارچه گردد و در یک بستر کنترل شود. همچنین بطور مجزا نیز امکان دسترسی، تغییر، مدیریت و کسب اطلاعات از طریق کامپیوتر، تبلت و تلفن‌های هوشمند نیز فراهم است.


سیستم‌های مجزا - سیستم‌های مرکزی با تنوع توزیع هوا

مطابق با تصاویر بالا، سیستم‌های تهویه با امکان بازیابی حرارتی به دو صورت مرکزی و مجزا قابل ارائه است. در سیستم‌های مجزا برای هر منطقه تجهیز جداگانه باید در نظر گرفته شود که در مقابل دیگر نیازی به زیرساخت و سیستم توزیع هوا ندارد. در سیستم‌های مرکزی نیز مطابق با وسعت فضا، ظرفیت دستگاه مرکزی تعیین می‌گردد. این سیستم با سه نوع لوله‌های انعطاف‌پذیر، لوله‌های عایق حرارتی و لوله‌های مسطح و باریک برای فضاهای کوچک، قابل ارائه است.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix