Gira

تکنولوژی هوشمند ساختمان جیرا

به‌طور رایج، تکنولوژی ساختمان جیرا به سه دسته طبقه‌بندی می‌گردد. جیرا بازه وسیعی از محصولات سنتی را در زمینه‌های الکتریکی، روشنایی، دربازکن، تکنولوژی ارتباطی و دیگر موارد ارائه می‌دهد. همچنین دو دسته دیگر نیز به محصولات سیستم‌های هوشمند اختصاص دارد که سطح بالایی از راحتی، امنیت، انعطاف‌پذیری و ارزش را به‌واسطه کنترل خودکار و از راه دور فراهم می‌نماید؛ این دو دسته سیستم KNX/EIB  و سیستم‌های بیسیم جیرا هستند.


Maico

سیستم سنتی

پریز، دیمر، کلیدهای لمسی، کنترلر دمای اتاق، پریزهای LED دار، پریزهای اتصال آنتن، حسگر حرکت، آیفون درب و بسیاری موارد دیگر.


Mobotix

سیستم KNX جیرا

اجرای تکنولوژی ساختمان هوشمند با تکنولوژی باس فراهم می‌گردد. در این تکنولوژی، تجهیزات با یکدیگر ارتباط دارند و تبادل اطلاعات داخل سیستم انجام می‌گیرد. برای انجام این هدف، خط کنترلی KNX به‌صورت موازی با تغذیه اصلی قرار می‌گیرد. در این سیستم امکان روشنایی و گرمایش مبتنی بر نیاز، کنترل مرکزی روشنایی، پرده‌ها، تهویه و دیگر لوازم خانگی، برنامه‌ریزی روشنایی قسمت‌های مشخص، لوازم سرگرمی صوتی و تصویری در تمام فضاها، آبیاری باغچه‌ها، شبیه‌سازی حضور و دیگر موارد فراهم است.


Mobotix

سیستم‌های بیسیم جیرا

بازسازی و نصب راحت سیستم هوشمند بدون تخریب و آلودگی صدا، تنها با استفاده از سیستم بیسیم جیرا کاملاً امکان‌پذیر است. این سیستم امکان کنترل وسیع روشنایی فضاها، پرده‌ها، کنترل گرمایش و روشنایی خودکار را بدون هیچ‌گونه تخریبی فراهم می‌آورد. ارتباط این سیستم با گیرنده و فرستنده صورت می‌گیرد.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix