• تکنولوژی آلمان
Gira

نظارت مراکز تفریحی - خدماتی

اماکن تفریحی - خدماتی از جمله اماکن تاریخی، هتل، مسافرخانه، مراکز خرید، فوت کورت، رستوران، شهربازی، پارک و... از جمله اماکنی هستند که امکان تخلفات قانونی از طرف سارقین، مشتریان، نیروهای خدماتی و مسئولین فراهم است و با استفاده از سیستم های نظارت تصویری مناسب میتوان این قبیل رخدادها را به حداقل رسانید و امکان پیگیری و حل و فصل این چنین مواردی را فراهم کرد.


Maico

حفاظت دائمی با ذخیره‌سازی بهینه

امکان تشخیص حرکت که به‌طور نرم افزاری و با استفاده از MxActivitySensor انجام می‌گیرد، منجر به این مهم است که دوربین تنها در صورت بروز رخداد و حرکت شروع به ضبط و ذخیره‌سازی می‌نماید. به‌عنوان مثال در روزهای عدم استفاده از محیط، هیچگونه تصاویری ذخیره نمی‌گردد.

ثبت ورود و خروج و شماره ماشین

برخلاف سیستم‌های تصویری مرسوم، با استفاده از نظارت موبوتیکس علاوه بر نظارت کلی بر محیط و رصد ورود و خروج افراد به محیط، در صورت لزوم می توان جزییات دقیق تصاویر را نیز به‌دست آورد. البته این سیستم جایگزین ثبت اتوماتیک شماره پلاک نیست.

Maico

تصاویر فوق دقیق و گسترده

در اماکن تاریخی مانند کاخ‌ها و ساختارهای قدیمی، یکی از محدودیت‌ها تعداد دوربین‌ها و تجهیزاتی است که در محیط نصب می‌گردد. در اماکن تاریخی با توجه به لزوم عدم دستکاری محیط نمی‌توان در همه مناطق دوربین نصب کرد. با استفاده از سیستم‌های تصویری موبوتیکس با توجه به پوشش 360 درجه و تصاویر فوق دقیق، به‌طور قابل ملاحظه ای تعداد دوربین‌ها کاهش می‌یابد.

مقاوم در برابر هرگونه شرایط محیطی

در سراسر جهان از قطب جنوب تا باتلاق های گرمسیری فلوریدا، دوربین‌های موبوتیکس بکار گرفته می‌شوند و قابلیت اطمینان‌شان حتی در سخت‌ترین شرایط تست شده و این مسئله هر روز نیز اثبات می‌گردد. با توجه به عدم به‌کارگیری هیچ‌گونه قطعات مکانیکی متحرک و طراحی‌ منحصر بفرد و چند منظوره، دوربین‌های بیرونی موبوتیکس بدون نیاز به گرم‌کننده و خنک‌کننده اضافی در دمای 30- تا 60+ درجه سانتی‌گراد به خوبی عمل می‌کنند. قاب‌های تقویت شده و بی نیاز به تعمیر آنها همچنین در مقابل بیشترین رطوبت هوا، خوردگی، آلودگی و نور مستقیم خورشید مقاوم هستند. سیستم‌های تصویری موبوتیکس با استفاده از تغذیه استاندارد PoE، بیشترین بازدهی انرژی را دارند. سنسور تصویر ویژه Moonight، تکنولوژی دوربین‌های دوگانه روز و شب و کنترل هوشمند نوردهی باعث کاهش مصرف انرژی گردیده و حتی قادر به تصویربرداری در بالاترین کیفیت در شرایط روشنایی نامساعد و بدون هرگونه نور اضافی است.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix