• تکنولوژی آلمان
Gira

حفظ و صرفه‌جویی انرژی

با توجه به افزایش هزینه انرژی، میزان مصرف انرژی به شدت اهمیت پیدا می‌کند. با وجود افزایش هوشیاری و آگاهی مصرف‌کنندگان اما همچنان استفاده شخصی، سهم بزرگی در مصرف برق، گاز طبیعی و... دارد و مصرف‌کنندگان می‌توانند بخشی از مصارف انرژی را بدون از دست دادن آسایشی که به آن عادت کرده‌اند، کاهش دهند. در واقع کاملاً برعکس است و همانطور که تکنولوژی رشد می‌کند، میزان آسایش و راحتی در زندگی نیز بیشتر می‌گردد و چه عالی است که همزمان با افزایش راحتی، انرژی نیز ذخیره گردد.


Maico

حفظ انرژی با تجهیزات متداول و سیستم‌های بیسیم

با روش‌هایی نسبتاً ساده‌، انرژی قابل توجهی در زندگی روزمره قابل ذخیره‌سازی است و این در حالی است که آسایش هم بطور همزمان افزایش می‌یابد. بطور مثال کلیدهای کنترل اتوماتیک به سرعت قابل نصب بوده و روشنایی فضاها و محوطه را تنها در صورت حضور افراد فعال می‌کنند. همچنین دیگر نیازی به فشردن شستی‌های روشنایی نیست و همه‌چیز بطور خودکار عمل می‌کند.


Mobotix

حفظ انرژی با KNX

استفاده از سیستم‌های پیچیده برای کنترل ساختمان‌های هوشمند، پتانسیل بسیاری در حفظ انرژی دارد. در اینجا استفاده از سرور خانگی جیرا، گزینه‌های متنوع و قابل انعطافی برای نظارت و کنترل ساختمان هوشمند فراهم می‌آورد. بدین‌ترتیب مدیریت مصرف انرژی دقیقاً به سمت نیازهای مصرف‌کنندگان سوق داده می‌شود.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix