• تکنولوژی آلمان
Gira

نظارت حمل و نقل عمومی و ترافیک

بیش از هر زمان دیگری، اپراتورهای عمومی و خصوصی خدمات حمل و نقل عمومی و تجاری، باید مراقب خرابکاری، سرقت و خشونت در داخل و اطراف وسایل نقلیه خود باشند. این دست اقدامات این شرکت‌ها به‌منظور امنیت مسافران و قابلیت اعتماد تجاریشان در بلندمدت انجام می‌گیرد. پیشنهاد موبوتیکس سیستم‌های امنیت تصویری هوشمند غیرمرکزی است که کاملاً برای این منظور بهینه و مناسب است.


Maico

مقاوم و قابل اعتماد: برای هر وسیله با هر سرعتی

برخلاف سیستم‌های تصویری مرسوم، در سیستم‌های تصویری موبوتیکس، تصاویر تمام مناطق را به‌طور 360 درجه و از دیوار به دیوار پوشش می‌دهند؛ به این ترتیب مهاجمان به آسانی قابل ردگیری بوده و قابلیت اطمینان بیشتر است. سیستم‌های نظارت تصویری موبوتیکس به عنوان مانعی برای خرابکاران عمل کرده و افزایش ایمنی مسافران و کارکنان را اثبات کرده است. علاوه بر این، درحالی که استفاده و کاربری ناوگان حمل و نقل بهینه می‌گردد، در هر زمان در صورت نیاز موقعیت وسیله نقلیه را نیز مشخص خواهد کرد. تکنسین‌های امور امنیتی از سراسر دنیا مشتاق کارایی و کیفیت حیرت آور سیستم‌های تصویری موبوتیکس هستند.

غیرمتمرکز، محتاطانه و کارامد

سیستم‌های تصویری موبوتیکس تحت آزمایشات دقیق استانداردها تست شده‌اند و قابلیت اطمینان همیشگی آن‌ها حتی در سخت‌ترین محیط‌ها و در کاربردهای پرتابل (قابل حرکت) تضمین شده است. این راهکار ایمنی با توجه به نصب آسان، فضای مورد نیاز اندک و عدم وابستگی به تجهیزات ذخیره‌سازی ظریف و گران قیمت، برای تمام وسایط نقلیه، بهینه و مقرون به صرفه است. به‌عنوان مثال قاب دوربین‌های سری S16 با کارت حافظه درونی، در مقابل عیوب ناشی از ضربه، ارتعاش یا دما مقاوم هستند. لوازم جانبی سفارشی این امکان را برای مشتریان فراهم می‌آورد تا سیستم مورد نظر خود را بطور غیرمتمرکز پیاده‌سازی نمایند و از ایمنی مسافران و جلوگیری از خرابکاری و آسیب وسایل نقلیه اطمینان حاصل نمایند. رفتار مسافران و کارکنان به طور دائمی ذخیره خواهد شد. امکان تماس اضطراری اتوماتیک یا دستی با مرکزی معین فراهم است و تصاویر بسرعت منتقل گردیده و موقعیت وسیله نقلیه نیز اطلاع داده می‌شود.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix