Gira_Control_19_Client_2_sGl_Kamera.jpg

نرم‌افزار گرافیکی – کنترل آسان سیستم‌های پیچیده

مدیریت آسان تجهیزات برقی پیشرفته ساختمان به کمک نرم‌افزار گرافیکی (Gira Interface) امکانپذیر است. این نرم‌افزار با تاکید بر کاربری ساده، ظاهر جذاب و کارایی موثر طراحی شده است. تمام عملکردهایی که توسط سرورهای مرکزی کنترل می‌شوند، توسط نرمافزار گرافیکی به سرعت قابل دسترسی هستند. سهولت و سرعت کاربرد نرم‌افزار گرافیکی توسط منوهای واضح و به زبان دلخواه کاربر، تضمین می‌گردد.

برای تمامی تجهیزات مرتبط با سرورهای مرکزی Gira که در کنترل سیستم هوشمند ساختمان قابل استفاده هستند، از قبیل نمایشگر لمسی ۱۹ اینچ، لپتاپ، PDA، iPhone، iPod و یا iPad، نرمافزار گرافیکی یکسانی ارائه شده است.
محیط نرم‌افزار گرافیکی، مطابق با سایز نمایشگر طراحی شده است. برای نمایشگرهای بزرگ نظیر نمایشگر لمسی ۱۹ اینچ Gira، صفحه نمایش به سه قسمت تقسیم شده که عملکرد بهتری را تضمین می‌کند. رنگ‌بندی و تصویر پس‌زمینه، مطابق سلیقه کاربر قابل برنامه‌ریزی هستند. همچنین کاربر می‌تواند صفحات Favourites و MyTouch را به‌دلخواه خود تنظیم کند.

به‌روزرسانی نرم‌افزار پروژه‌های دارای سرور مرکزی
با بسته‌های نرمافزاری به روز شده، به‌راحتی می‌توانید برنامه گرافیکی سرورهای مرکزی را با جدیدترین و مدرنترین طراحی‌های روز ارتقا دهید و بدون پرداخت هزینه‌های زیاد، تنها با هماهنگی گروه فنی شرکت ژفکر از طرح‌های متنوع بر روی صفحات لذت ببرید.


کنترل عملکردها
تجهیزات موجود در هر اتاق به‌همراه وضعیت هر کدام در یک نظر قابل مشاهده و کنترل می‌باشند.


پنجره Pop-up
برای نمایش اطلاعات دقیق‌تر و امکانات کنترلی بیشتر، صفحه جدیدی باز نمیشود، بلکه یک پنجره Pop-up بر روی صفحه جاری ظاهر می‌گردد. بدین‌ترتیب امکان کاربری آسانتری فراهم میگردد و از پیچیدگی غیرضروری در ساختار صفحات جلوگیری می‌شود.


صفحه Favorites
در صفحه Favourites، تنظیماتی که مکرراً مورد استفاده قرار میگیرند قابل ذخیره‌سازی هستند. به عنوان مثال سناریوهای نوری و یا عملکردهای پر کاربرد در این قسمت ذخیره می‌شوند.


صفحه MyTouch
یک صفحه شروع در اختیار شما می‌گذارد که می‌توانید عملکرد پرکاربرد را در وسط آن قرار دهید و همچنین تصویر پسزمینه آن را به دلخواه تنظیم کنید.


نمودارها
با نمایش نمودارها، بررسی و تحلیل اطلاعات مربوط به میزان مصرف انرژی و یا تغییرات دمایی امکانپذیر می‌گردد. اطلاعات به‌صورت ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه قابل نمایش و حتی ذخیره‌سازی هستند.


دوربین‌ها
در محیط نرم‌افزار گرافیکی، بهراحتی می‌توان تصویر دوربینهای تحت شبکه را که در نقاط مختلف نصب شده اند را مشاهده و ذخیره کرد و از رفت و آمد افراد در لابی ورودی ساختمان، حیاط و... مطلع شد.


خدمات اینترنتی
در محیط نرم‌افزار گرافیکی، مشاهده پیشبینی وضع هوا و همچنین خواندن اخبار جدید در قالب RSS، امکان‌پذیر است. بدین‌ترتیب هنگام خروج از منزل می‌توانید چتر یا سایر لوازم موردنیاز را بردارید!


پست الکترونیک
در محیط نرم‌افزار گرافیکی، امکان چک کردن، خواندن و ذخیره پست الکترونیک وجود دارد.


کنترل سیستم صوتی
زمانی که از سر کار به منزل باز میگردید، نرم‌افزار گرافیکی Gira آهنگ‌های مورد علاقه‌تان را در دسترس شما قرار میدهد. آرشیو موسیقی‌ها و Player به راحتی در دسترس می‌باشند.

  • بازدید: 1177

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا بــیش از 40 ســـــال ســـابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix