Gira
راهکارهای خانگی جیرا

روش‌های خانگی جیرا برای هوشمندسازی

هوشمندسازی ساختمان‌های درحال ساخت و درحال بازسازی باید در مراحل ابتدایی انجام شود. شما می‌توانید محصولات توصیه‌شده جیرا را برای انواع کاربردها پیدا کرده و مکان مناسب آن‌ها را در ساختمان‌تان برای تبدیل شدن به یک ساختمان هوشمند پیدا کنید.

حفظ انرژی

حفظ و صرفه‌جویی انرژی با هوشمندسازی
 

بهینه‌سازی انرژی با راهکارهای جیرا: امکان استفاده بهینه از روشنایی، گرمایش، روشنایی مرکزی، کنترل پرده و تهویه، حفظ انرژی و غیره را فراهم می‌آورد.

 
خدمات و مزایای جیرا

خدمات و مزایای جیرا برای هوشمندسازی
 

طراحی و فناوری در خدمت مردم: محصولات جیرا با هوشمندسازی ساختمان شما، علاوه بر بالا بردن ارزش آن و تبدیل به یک خانه هوشمند، راحتی و امنیت را در زندگی روزمره به ارمغان می‌آورد.

 
راه‌کارهای ارتباطی جیرا

راهکارهای ارتباطی و شبکه‌ای برای هوشمندسازی
 

جیرا با توجه به دامنه محصولات و همکاری با شرکای با تجربه خود به دنیای فناوری متصل است. این مهم، یکپارچه‌سازی دامنه وسیعی از محصولات متنوع برای کنترل خانه را آسان نموده و امکان ارائه گستره جدیدی از خدمات را فراهم می‌نماید.

راه‌کارهای جیرا برای باغ‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها

مزایای هوشمندسازی مدارس و دانشگاه‌ها

بازسازی یا ساخت مدارس، دانشگاه‌ها و فضاهای سبز، با الزامات سختگیرانه‌ای همراه است. با هوشمندسازی مدارس و فضاهای آموزشی محیطی مطلوب‌تر و راحت‌تر ایجاد خواهد شد. با این کار استفاده مناسب‌تری از فضااها می‌توان کرد، دسترسی به شبکه مهیاست و حفظ و صرفه‌جویی انرژی به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد.

 

Maico
سیستم‌های حفاظت در برابر حریق

سیستم‌های حفاظت در برابر حریق

سیستم‌های حفاظت در برابر حریق، با جلوگیری از تهویه و هوارسانی به آتش، مانع گسترش و شیوع آن می‌گردد. همچنین این سیستم‌ها می‌توانند از آسیب‌دیدگی بافت دیواره‌های کنار مجرای تهویه نیز پیشگیری کنند.

سیستم‌های داکت مشترک مطابق با استاندارد DIN 18017-3

سیستم‌های تهویه مرکزی

با استفاده از این سیستم، تخلیه کاملا رضایت‌بخش برای هر واحد، مصرف بهینه، صدای بسیار اندک و عمر تجهیزات بسیار طولانی می‌باشد. همچنین اجرای سیستم تک لوله‌ای برای کل ساختمان، هزینه اجرای کمتری داشته و موجب بازیابی فضاهای مشاعات داکت‌های تاسیسات به متراژ مفید برای مالک و سازندگان می‌گردد.

سیستم‌های تهویه با امکان بازیابی حرارتی

سیستم‌های بازیابی حرارتی

راه‌حلی مقرون بصرفه برای تآمین هوای تازه محیط، بدون اتلاف انرژی؛ این سیستم تا 94 درصد انرژی هوای خروجی را بازیابی نموده و هوای تازه با شرایطی دمایی مناسب وارد محیط می‌گردد.

سیستم‌های مرکزی کنترل رطوبت

سیستم‌های مرکزی کنترل رطوبت

این هواکش برای رطوبت‌زدایی خودکار در فضاهای نمناک می‌باشد که دارای حسگرهای داخلی و بیرونی و مجهز به تشخیص نقطه شبنم می‌باشد. همچنین سایر فن‌های موجود اعم از مکنده و دمنده را می‌توان به این هواکش ملحق کرد تا رطوبت‌زدایی خودکار AKE آن را کنترل نماید.

سیستم‌های تهویه ضد انفجار

سیستم‌های ضد انفجار

هواکش‌های ضد انفجار مایکو در شکل‌های کلی دیواری، سقفی و کانالی با انواع محوری و سانتریفیوژی تا ظرفیت 10 هزار مترمکعب برساعت موجود می‌باشد که می توان آن‌ها را در اماکن با خطر انفجار زون 1 و 2 (طبق استاندارد ATEX) استفاده نمود.

سیستم تهویه پارکینگ

تهویه پارکینگ

هواکش‌های کانالی و سانتریفیوژی مایکو، باتوجه توان جابه‌جایی حجم هوای گسترده و جبران افت فشار بالا در عین بازدهی بالا، عمر طولانی، مصرف بهینه و صدای کم، گزینه طلایی برای بکارگیری در پارکینگ‌ها و محیط‌های مشابه هستند.

تهویه انواع آشپزخانه‌ها

تهویه انواع آشپزخانه‌ها

هواکش‌های کانالی و سانتریفیوژی دما بالای مایکو، باتوجه توان جابجایی حجم هوای گسترده، جبران افت فشار بالا در عین بازدهی بالا، عمر طولانی، مصرف بهینه و صدای کم، گزینه طلایی برای بکارگیری در آشپزخانه های صنعتی و محیط های مشابه می‌باشد.


Mobotix
نظارت مراکز صنعتی

نظارت مراکز صنعتی

برای کارکرد قابل اطمینان، زیرساخت های حیاتی سیستم های تولید انرژی، سیستم های ارتباطی و تاسیساتی، بطور جداگانه باید نظارت گردند. با اقدامات پیشگیرانه هوشمندانه می توان از هزینه های هنگفت ناشی از خسارات و تعمیر و نگهداری آنها جلوگیری کرد.

نظارت اماکن اداری – مسکونی

نظارت اماکن اداری – مسکونی

تخلفات اداری، سرقت از اماکن عمومی، اتفاقات مربوط به مجتمع های مسکونی و ساختمان های کوچک از جمله مواردی است که کارفرمایان و مالکان این دسته از اماکن را برای پیگیری های قانونی اتفاقات به استفاده از سیستم های نظارتی مجاب کرده است. سیستم های نظارت داخلی و بیرونی موبوتیکس، با امکانات ویژه و قیمتی مناسب آماده خدمات رسانی این مقاصد است.

نظارت مراکز تجاری

نظارت مراکز تجاری

مطالعات اخیر نشان می دهد که تنها در کشور آلمان سالانه نزدیک به 4 میلیارد یورو، بین موجودی و میزان فروش بنگاه ها تفاوت وجود دارد که ناشی از سرقت، تقلب و دستکاری توسط مشتریان، کارمندان و تامین کنندگان است.

نظارت مراکز تفریحی – خدماتی

نظارت مراکز تفریحی – خدماتی

اماکن تفریحی – خدماتی از جمله هتل، مسافرخانه، مراکز خرید، فوت کورت، رستوران، شهربازی، پارک و ... از جمله اماکنی هستند که امکان تخلفات قانونی از طرف استفاده کنندگان و مسئولین فراهم است و با استفاده از سیستم های نظارت تصویری مناسب می توان این قبیل رخدادها را به حداقل رسانید.

نظارت مراکز درمانی

نظارت مراکز درمانی

عکس العمل سریع و بموقع جزء لاینفک در اماکن درمانی، خانه های سالمندان و مراکز نگهداری افراد کم هوش و کودکان است. با استفاده از سیستم های نظارتی هوشمند موبوتیکس، بخشی از پیگیری ها بطور سیستماتیک توسط حسگرها و سنسورهای دوربین ها انجام شده و امکان عکس العمل های مناسب و بموقع در مقابل بیماران، سالمندان، کودکان، بخش مراقبت های ویژه و نظارت بر محل استراحت کادر درمانی در چنین مراکزی فراهم می گردد.

نظارت حمل و نقل عمومی و ترافیک

نظارت حمل و نقل عمومی و ترافیک

بیش از هر زمان دیگری، اپراتورهای عمومی و خصوصی خدمات حمل و نقل عمومی و تجاری، باید مراقب خرابکاری، سرقت و خشونت در داخل و اطراف وسایل نقلیه خود باشند. این دست اقدامات این شرکت ها بمنظور امنیت مسافران و قابلیت اعتماد تجاریشان در بلند مدت انجام می گیرد. پیشنهاد موبوتیکس سیستم های امنیت تصویری هوشمند غیرمرکزی است که کاملا برای این منظور پیشنهاد می گردد.

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix