• هوشمند‌سازی
Automatic-ligh-tcontrol.1.png

صرفه‌جویی خودکار در خانه هوشمند

با ابزارهایی نسبتاً ساده میزان قابل توجهی انرژی در خانه هوشمند / ساختمان هوشمند می‌تواند ذخیره گردد و آسایش بیشتری نصیب شما شود. یک کلید خودکار به سرعت قابل نصب است، با ورود به اتاق‌ها و یا محوطه، چراغ‌ها روشن و با خروج شما خاموش می‌شوند.

با وجود این کلید خودکار ساده دیگر نیازی به روشن و خاموش کردن کلیدها نیست. همچنین اگر اتاق و یا محیط به اندازه کافی روشن باشد این کلید میزان روشنایی را تشخیص داده و خاموش می‌گردد. با نصب این کلید مخصوصاً در راه‌پله، لابی‌ و راهروها، آسودگی و ایمنی در عین صرفه‌جویی ارتقاء می‌یابد؛ همچنین برای خودکار نمودن روشنایی و فن توالت‌های خانه هوشمند شما نیز مناسب است. مدل‌های ضدسرقت و مقاوم در برابر آب به‌منظور نصب در محوطه (Outdoor) نیز در مدل TX-44 Gira موجود است. این نوع کلید را در طرح‌ها و مدل‌های متنوع موجود می‌باشد و به راحتی می‌توان طرح و مدل موردنظر و مطلوب را از بخش طرح‌ها و مدل‌ها انتخاب نمود.

جالب است بدانید که با وجود یک دیده‌بان 220 درجه جیرا، که در برابر وزش باد و شرایط بد آب و هوایی بسیار مقاوم است با تحرک کوچک‌ترین حرکت جنبنده‌ای به‌سرعت چراغ‌ها روشن خواهند شد. لنزهای مخصوص این محصول، حوزه دید را به سه بخش نزدیک، میانی و دور تقسیم نموده و به‌خوبی این سه بخش و بخشی از ناحیه پشت سر را مشاهده می‌نماید. حساسیت، زمان تاخیر خاموشی و شدت روشنایی بر روی محصول تنظیم می‌شود. البته تنظیم شدت روشنایی با دقت بالا و به‌سادگی نیز امکان‌‌پذیر می‌باشد. با دکمه برنامه‌ریزی این محصول می‌توان میزان روشنایی دلخواه را نیز به سادگی دقیقاً تنظیم نمود.

دیده‌بان 70 درجه جیرا نیز نوع دیگر آن است که با توجه به درجه حفاظتی IP55 می‌توانید از این دیده‌بان در فضاهای بیرونی نظیر حیاط و یا ورودی خانه استفاده نمایید. البته حوزه دید 70 درجه محصول به شما اطمینان می‌دهد که در خانه هوشمند شما چراغ‌ها بیهوده روشن نخواهند شد.

همچنین با نصب یک حسگر حضور که قدرت سنجش شدت میزان نور محیط و حضور فرد را دارد، می‌توان میزان روشنایی محیط را در یک ساختمان هوشمند کنترل نمود تا از مصرف بیهوده برق جلوگیری به عمل آید و تنها در صورت نیاز، جریان برق برقرار گردد.

حسگر حضور به‌صورت روکار بر روی سقف نصب گردیده و فضای زیر خود را تحت پوشش قرار می‌دهد. اگر میزان نور محیط از اندازه تعریف شده کمتر باشد به محض شناسایی حرکت، چراغ‌ها را روشن نموده و در ‌صورت عدم شناسایی حرکت یا مطلوب نبودن نور محیط  آنها را روشن نمی‌کند. حسگرهای حضور جیرا در انواع استاندارد، کامفورت، رادیویی و تحت سیستم KNX عرض می‌گردد.

 

خانه هوشمند - ساختمان هوشمند - امکانات خانه هوشمند - پاورپوینت خانه های هوشمند - خانه های هوشمند در ایران - آموزش خانه هوشمند - خانه هوشمند بیسیم - مزایای خانه هوشمند - فروشگاه خانه هوشمند - آموزش هوشمند سازی ساختمان - هوشمند سازی ساختمان pdf - پکیج هوشمند سازی خانه - تجهیزات خانه هوشمند تعریف هوشمند سازی - قیمت هوشمند سازی خانه - تحقیق در مورد خانه های هوشمند - ارتباط خانه هوشمند با شهر الکترونیک - ساختمان هوشمند pdf - اسامی شرکت های هوشمند سازی ساختمان - ویلای هوشمند - شرکت هوشمند - هتل هوشمند - هوشمند سازی - هوشمندسازی - knx - bms - خانه هوشمند چیست - پروژه هوشمند - پروژه های هوشمندسازی - چگونه خانه هوشمند بسازیم - هوشمند سازی برق ساختمان - هوشمند سازی گلخانه - تفاوت سیم کشی سنتی و هوشمند - قیمت هوشمند سازی - هزینه خانه هوشمند - چگونه خانه را هوشمند کنیم - بهترین برند سیستم هوشمند- لیست شرکت های هوشمندسازی ساختمان - مزایای خانه هوشمند - معرفی ساختمان هوشمند - آسایش و امنیت در ساختمان (خانه) هوشمند - خانه هوشمند راهکـاری برای زندگی مدرن - خـانه ای هوشمند آسایشی کم نظیر - هتل هوشمند - ساختمان هوشمند - خـانه سبز - خانه هوشمند - هوشمند خانه - ساختمـان هوشمند - هوشمند سـاختمان - خـانه هوشمند - شهر هوشمند - پـروژه هوشمند

  • بازدید: 5912

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix