• هوشمند‌سازی
wireless-energy-and-weather-display.1.png

مشاهده وضعیت مصرف انرژی در خانه هوشمند

ایستگاه نمایشگر رادیویی جیرا، در خانه هوشمند شما اطلاعات هواشناسی و اطلاعات میزان مصرف برق و گاز را به‌صورت بی‌سیم (رادیویی) از حسگرهای مختلف دریافت نموده و نمایش می‌دهد. این سیستم، برای نخستین‌بار متناسب با طرح قاب کلید و پریزهای جیرا عرضه شده است.

این سیستم، برای نخستین‌بار متناسب با طرح قاب کلید و پریزهای جیرا عرضه شده است. به کمک این محصول، علاوه بر دما و میزان رطوبت در داخل و خارج خانه هوشمند و ساختمان هوشمند از میزان مصرف برق و گاز نیز در هر لحظه آگاه خواهید بود. دستگاه توسط باطری تغذیه می‌گردد و در نتیجه می‌توان آن را آزادانه در محل دلخواه قرار داد. همچنین با تهیه منبع تغذیه (اختیاری)، می‌توان از برق شهری نیز به منظور تغذیه آن استفاده کرد. این محصول، اطلاعات را توسط سیگنال رادیویی مستقیماً از حسگرها دریافت می‌کند و به صورت مقدار دقیق عددی و همچنین به صورت مقایسه‌ای (در قالب نواحی رنگ‌بندی شده) نمایش می‌دهد. ایستگاه نمایش‌گر بی‌سیم (رادیویی) وضعیت آب و هوا و مصرف انرژی، در کلیه طرح‌های System 55 و E22 عرضه شده است.

همچنین این دستگاه مجهز به حسگر دما و رطوبت داخلی می‌باشد که برای سنجش اطلاعات هواشناسی داخل ساختمان هوشمند کاربرد دارد. علاوه بر این می‌تواند از چهار نوع حسگر مختلف و همچنین از رابط شبکه (LAN)، اطلاعات بیشتری دریافت کند. در مجموع، ایستگاه نمایش‌گر رادیویی دارای هفت کانال ارتباط رادیویی می‌باشد که یک کانال به ایستگاه هواشناسی خارجی، سه کانال به حسگرهای میزان مصرف برق، یک کانال به حسگر کنتور برق، یک کانال به حسگر کنتور گاز و یک کانال به رابط شبکه (LAN) اختصاص دارد. البته این محصولات می‌بایست بر حسب نیاز و به‌صورت جداگانه تهیه گردند و به همراه ایستگاه نمایش‌گر رادیویی عرضه نمی‌شوند. کلیه این محصولات دارای حداکثر برد رادیویی 100 متر در فضای بدون مانع می‌باشند.

ایستگاه هواشناسی خارجی که توسط باطری تغذیه می‌شود، دما و رطوبت هوا را در فضای آزاد اندازه‌گیری کرده و این اطلاعات را به‌صورت بی‌سیم (رادیویی) به ایستگاه نمایش‌گر مخابره می‌کند. طیف دمای قابل اندازه‌گیری توسط این محصول عبارت است از -30 °C تا +70 °C.

رابط شبکه (LAN)، توسط کابل شبکه به اینترنت متصل شده، وضعیت فعلی آب و هوا و پیش‌بینی سه روزه هواشناسی را از منبع دقیق و قابل اعتمادی دریافت و به‌صورت بی‌سیم (رادیویی) به ایستگاه نمایش‌گر مخابره می‌کند. تغذیه این محصول بدین صورت است که مستقیماً در داخل پریز برق قرار می‌گیرد. همچنین به‌منظور تغذیه سایر تجهیزات برقی، یک پریز برق نیز بر روی محصول تعبیه شده است.

حسگر میزان مصرف برق، اندازه‌گیری مصرف هر وسیله برقی دلخواه را امکان‌پذیر می‌سازد. روش استفاده بدین‌صورت است که این محصول در داخل پریز برق قرار می‌گیرد و به‌منظور تغذیه وسیله برقی موردنظر، به‌جای پریز برق اصلی از پریزی که بر روی این محصول تعبیه شده است استفاده می‌گردد. ایستگاه نمایش‌گر، می‌تواند مقدار اندازه‌گیری شده توسط سه عدد حسگر میزان مصرف برق را به‌صورت بی‌سیم (رادیویی) دریافت کرده و نمایش دهد.

حسگر کنتور برق و گاز مقدار کل برق مصرفی ساختمان هوشمند شما را در محل کنتور (تک‌فاز یا سه‌فاز) اندازه‌گیری کرده و اطلاعات مربوطه را به صورت بی‌سیم (رادیویی) به ایستگاه نمایش‌گر مخابره می‌کند.

روش نصب ایستگاه نمایشگر

ایستگاه نمایش‌گر بی‌سیم (رادیویی) وضعیت آب و هوا و مصرف انرژی در کلیه طرح‌های System 55 و E22 موجود می‌باشد. این محصول در داخل یک قاب دوخانه بدون جدار قرار می‌گیرد. مدلی که به کمک باطری کار می‌کند، می‌تواند با استفاده از پنل نصب به‌صورت روکار در هر مکان دلخواه نصب گردد. همچنین با تهیه منبع تغذیه (اختیاری) و قرار دادن آن در داخل محفظه باطری‌ها، دیگر نیازی به شارژ کردن منظم باطری‌ها نیز نخواهد بود.

 

خانه هوشمند - ساختمان هوشمند - امکانات خانه هوشمند - پاورپوینت خانه های هوشمند - خانه های هوشمند در ایران - آموزش خانه هوشمند - خانه هوشمند بیسیم - مزایای خانه هوشمند - فروشگاه خانه هوشمند - آموزش هوشمند سازی ساختمان - هوشمند سازی ساختمان pdf - پکیج هوشمند سازی خانه - تجهیزات خانه هوشمند تعریف هوشمند سازی - قیمت هوشمند سازی خانه - تحقیق در مورد خانه های هوشمند - ارتباط خانه هوشمند با شهر الکترونیک - ساختمان هوشمند pdf - اسامی شرکت های هوشمند سازی ساختمان - ویلای هوشمند - شرکت هوشمند - هتل هوشمند - هوشمند سازی - هوشمندسازی - knx - bms - خانه هوشمند چیست - پروژه هوشمند - پروژه های هوشمندسازی - چگونه خانه هوشمند بسازیم - هوشمند سازی برق ساختمان - هوشمند سازی گلخانه - تفاوت سیم کشی سنتی و هوشمند - قیمت هوشمند سازی - هزینه خانه هوشمند - چگونه خانه را هوشمند کنیم - بهترین برند سیستم هوشمند- لیست شرکت های هوشمندسازی ساختمان - مزایای خانه هوشمند - معرفی ساختمان هوشمند - آسایش و امنیت در ساختمان (خانه) هوشمند - خانه هوشمند راهکـاری برای زندگی مدرن - خـانه ای هوشمند آسایشی کم نظیر - هتل هوشمند - ساختمان هوشمند - خـانه سبز - خانه هوشمند - هوشمند خانه - ساختمـان هوشمند - هوشمند سـاختمان - خـانه هوشمند - شهر هوشمند - پـروژه هوشمند

 
  • بازدید: 6205

 

شـرکت مهندسـی- بازرگانی ژفــــکر
بـا 45 ســـــــــــال ســـــــابـقه

سیستم مدیریت هوشمند ساختمان
تـأسیســات و تجهـیزات الکتریـکی

 


 
عرضه مستقیم تجهیزات الکتریکی و خدمات تأسیساتی            www.jafkar.com 
تحت لیسـانس کمپـانی‌هــای Maico ،Gira و این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید           Mobotix

نشانی دفتر: تهران، بزرگراه صدر، خروجی کاوه جنوب، بن‌بست نصر، پ ۳، واحد ۱
تلفن: ۲۲۰۰۲۴۳۵   |   نمابر: ۲۲۶۲۲۴۳۵   |  پیامک/ ارتباط مجازی: ۰۹۱۰۸۹۴۰۳۳۵

                 

      

English                                                   رحمت خدا بر کسی که وقتی کاری می‌کند، عالی انجامش دهد.

                                                              الّلهُــمَّ صَـلِّ عَلـی مُحَمَّـــد وَآلِ مُحَمَّــــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُـــم

      Gira     Maico    Mobotix