GIRA

 

آسان ولی مدرن، ساده اما لوکس

 
شرکت ژفکر (مهندسی، بازرگانی)، نماینده انحصاری GIRA آلمان

مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات سیستم مدیریت هوشمند ساختمـان

 

 

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط      نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان      اطلاعات تصویری

 

جست و جو

ارتباط با ژفکر

درباره ژفکر

دریافت فایل

مراکز فروش

خدمات

محصولات

صفحه نخست

 

 

 

تاریخچه:

مدت‌هاست که ما را می‌شناسید... 

ژفکر، واژه‌ای فارسی و به‌معنی شکیبا می‌باشد.

توانمندی‌های این شرکت متاثر از بیش از 40 سال شکیبایی است. در سال 1346 مرحوم مهندس محمدحسین عصار از دانشگاه پلی‌تکنیک تهران با مدرک فوق لیسانس برق فارغ‌التحصیل و فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای تاسیسات الکتریکی در پروژه‌های کوچک و بزرگ کشور آغاز نمودند و مدت 6 سال نقش مهمی در تاسیسات الکتریکی شهرهای جدید، خطوط انتقال فشار قوی و سیستم‌های توزیع و فوق توزیع کشور ایفا نمودند. 

در سال 1354 با توان بالای فنی-مهندسی و بازرگانی، اقدام به دریافت نمایندگی از شرکت GIRA نموده و با عملکرد بی‌نظیر خود، در مدت کوتاهی توانستند موفق به جلب اعتماد طرف تجاری خود در کشور آلمان بشوند. سابقه کمپانی جیرا به بیش از 100 سال پیش و سابقه نمایندگی انحصاری آن در ایران به بیش از 35 سال پیش برمی‌گردد.

سیر تحول فناوری با ژفکر هم‌سو بود، به‌گونه‌ای که در ابتدای فعالیت، سفارشات با تلگراف، سپس تلکس و بعدها با فکس انجام می‌شد و این اعتبار با این وسایل به‌دست آمد؛ اما امروز حتی با داشتن اینترنت و ارتباطات همزمان دوسویه، باز هم به‌دست آوردن چنین اعتباری مشکل به‌نظر می‌رسد.

این شرکت پس از 28 سال سابقه تخصصی در زمینه تاسیسات الکتریکی مدرن و داشتن سوابق درخشان در این زمینه، در سال 1382 با مدیریتی جوان و پر انرژی، فعالیت تخصصی در زمینه سیستم‌های هوشمند تاسیسات الکتریکی و تحقیقات حرفه‌ای در زمینۀ BMS را سرلوحه برنامه‌های خود قرار داد و در فرصت کوتاهی توانست در زمره اولین افراد در لیست دریافت‌کنندگان گواهینامه بین‌المللی موسسه KONNEX قرار گیرد.

امروز ردپای تجربیات این شرکت را در بسیاری از پروژه‌های ارزشمند خواهید دید. اجرای اولین هتل مجهز به سیستم هوشمند و چندین پروژه اداری، تجاری و مسکونی کاملاً هوشمند در پروتکل KNX/EIB در سراسر کشور از افتخارات این شرکت است.

اکنون برآنیم که تا سر حد توان، با استفاده از بهره‌مندی از متخصصان رشته‌های گوناگون، نیازهای کشور در زمینه هوشمندسازی و BMS را برآورده و بهینه‌سازی مصرف انرژی را از شعار به عمل تبدیل نمائیم.

> اطلاعات بیشتر

 


 

 

پروژه‌ها:

 

این شرکت پروژه‌های گوناگون با کاربری‌های متفاوت در انواع مسکونی، ویلایی، اداری، تجاری، هتل و... اجرا نموده است؛ ذیلاً بعضی از پروژه‌های عمومی معرفی می‌گردند:

طراحی و اجرای سیستم هوشمند تاسیسات الکتریکی در 150 سوئیت و اتاق هتل و اجرای زیرساخت سیستم مدیریت هوشمند، توسط سرور مرکزی GIRA که امکان نظارت بر هتل را در هر محلی که دسترسی به اینترنت باشد، به‌وجود می‌آورد.

طراحی و اجرای سیستم هوشمند روشنایی و تهویه هوشمند در سوئیت‌های مدرن هتل در طبقات فوقانی که امکان اجرای هرگونه منظره نوری را به میهمان می‌دهد و در ضمن هوای مطبوع و متناسب با سلیقه میهمان به‌صورت هوشمند با حداقل مصرف انرژی به‌وجود می‌آید.

  • ساختمان مرکزی تعاونی اعتباری میزان

طراحی و اجرای سیستم هوشمند کامل در روشنایی، رادیاتورها و گرمایش کفی، موتورخانه، چیلرهای جذبی، برج‌های خنک‌کننده، بوستر پمپ‌های آتش‌نشانی و آب‌رسانی، ایستگاه هواشناسی، امنیت درها و پنجره‌ها، فن‌کوئل‌ها، هواسازها و اگزوزفن‌ها در سیستم HVAC و ارتباط آنها با کنترل دود و مدیریت آن در زمان حریق و اتصال تمامی آنها به سیستم BMS توسط سرور مرکزی GIRA و امکان فرمان زمان‌بندی و نظارت و هدایت تمامی اینها توسط اینترنت در هر جایی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد.

  • ساختمان اداری مرکزی برق منطقه‌ای خراسان و مرکز دیسپاچینگ

اجرای تاسیسات الکتریکی هوشمند مرکز دیسپاچینگ برق منطقه‌ای خراسان، با قابلیت کنترل و ذخیره انرژی جهت جلوگیری از مصرف بیهوده و استهلاک بی‌مورد تجهیزات در زمان باز شدن پنجره‌های منتخب، در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری.

> اطلاعات بیشتر

 

 


 

 

گواهینامه‌ها:

 

از آنجایی که شرکت GIRA ضامن اجرایی تمامی پروژه‌های نماینده‌گان انحصاری خود بوده و رزومه آنها را رزومه خود می‌داند، داشتن مدارک معتبر KNX/EIB را جهت اجازه فروش محصولات هوشمند خود قید نموده و جهت اطمینان بیشتر، خود نیز با اجرای سمینارهای آموزشی علمی و عملی، کار را محکم می‌نماید.

این شرکت در ابتدای فعالیت خود در زمینه سیستم‌های مدیریت ساختمان، از آنجایی که معتقد به اجرای اصولی و زیربنایی کار با نیت جلب رضایت مشتری است، اقدام به دریافت گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی در این زمینه نموده و موفق شد نام خود را در لیست اولین دارندگان ایرانی این مدارک قرا دهد. برخی از این گواهینامه‌ها به قرار زیر است:

 

گواهینامه آموزشی DIAL آلمان در زمینه ساختار، سیستم، ارتباطات، نحوه ارسال داده‌ها، طراحی، نصب، برنامه‌ریزی و راه‌اندازی با نرم افزار ETS، جهت اجرای پروژه‌ها تحت پروتکل KNX/EIB (در سال 2005 میلادی)


گواهینامه بین‌المللی KNX از موسسه KONNEX بلژیک برای شرکت ژفکر (در سال 2005 میلادی)، که توسط آن، نامبرده مجاز است از نام تجاری KNX استفاده نموده و با به‌کارگیری لوگوی (KNX Partner) در اجرای پروژه‌های هوشمند تحت این پروتکل ظاهر شود.


تاییدیه نمایندگی انحصاری از کمپانی GIRA آلمان مبنی بر عرضه محصولات، خدمات فنی و پشتیبانی سیستم‌ها.

> اطلاعات بیشتر

 


   بالا

صفحه نخست    محصولات     خدمات     مراکز فروش     دریافت فایل     درباره ژفکر     ارتباط با ژفکر     جست و جو

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط       نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان       اطلاعات تصویری
 
  

> درباره جیرا
> درباره ژفکر