GIRA

 

آسان ولی مدرن، ساده اما لوکس

 
شرکت ژفکر (مهندسی، بازرگانی)، نماینده انحصاری GIRA آلمان

مشاوره، مهندسی و تامین تجهیزات سیستم مدیریت هوشمند ساختمـان

 

 

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط      نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان      اطلاعات تصویری

 

جست و جو

ارتباط با ژفکر

درباره ژفکر

دریافت فایل

مراکز فروش

خدمات

محصولات

صفحه نخست

 
 

 

     ضوابط فروش و خدمات

 

 

اظهارات كتبی دوجانبه در رابطه با تأمین تجهیزات و ارائه خدمات، معتبر شناخته می‌شوند. تنها آن دسته از مفاد و شروط طرف سفارش‌دهنده قابل اِعمال خواهد بود كه فروشنده یا كسانی كه از طرف فروشنده كار می‌كنند آن را صراحتاً به صورت كتبی قبول كرده‌اند.

  1.
     

فروشنده حق بهره‌برداری بدون محدودیت از پیشنهادهای فنی و مالی، برآوردهای هزینه، تصاویر و سایر مدارك را برای خود محفوظ می‌دارد. این مدارك تنها با كسب رضایت قبلی فروشنده می‌تواند در اختیار طرف‌های سوم قرار گیرد و اگر سفارش مربوطه، نزد فروشنده انجام نگیرد، این مدارك باید بلافاصله، به محض درخواست، به فروشنده تسلیم گردد. ضمناً، این مدارك می‌تواند در اختیار طرف‌هایی قرار گیرد كه فروشنده، كالاهای عرضه شده را برای آنها تأمین می‌كند.

  2.
     

حمل جزئی، تا آنجا كه از نقطه نظر طرفِ سفارش‌دهنده معقول ارزیابی شود، مجاز است.

  3.
     

 پیشنهادهای فنی و مالی فروشنده، الزام‌آور نخواهند بود و اعتبار آنها حداکثر 45 روز می‌باشد. تا زمانی كه سفارشی كتباً تأیید نشده است، به عنوان سفارش پذیرفته شده، تلقی نمی‌گردد. تنها در صورت وجود متن تأیید سفارش و وصول پیش‌پرداخت، برای فروشنده الزام‌آور خواهد بود.

  4.
     

 تمامی توافقات، اظهارات و مشخصات دیگر باید به صورت مكتوب باشد تا معتبر تلقی گردد؛‌ مكالمات تلفنی، فاكس‌میل‌ها و ایمیل‌های منتسب به فروشنده، باید بعداً كتباً مورد تأیید قرار گیرند.

  5.
     

دوره تحویل از تاریخی آغاز می‌گردد كه در آن تأییدیه‌ی سفارش ارسال می‌گردد یا پیش‌پرداخت، وصول می‌شود؛ به هر حال، این دوره زودتر از تأیید كامل تمامی جزئیات فنی و ظاهری آغاز نمی‌گردد.

  6.
     

در صورت بروز رویدادهای غیر قابل پیش‌بینی، غیر معمول و گریزناپذیر، به ویژه در صورت هر گونه موارد مربوط به تحریم، زمان تحویل تمدید می‌گردد و این تمدید در حكم تأخیر از جانب فروشنده تلقی نمی‌شود، حتی اگر این رویدادها به علتی باشد كه از ابتدا وجود داشته است.

  7.
     

اگر به درخواست مشتری یا به هر علت دیگر كه خارج از كنترل فروشنده است، تحویل محموله به تأخیر بیافتد، مشتری هزینه‌های اضافی ناشی از تأخیر و مخاطرات خرابی‌ها یا فساد احتمالی كالا را از تاریخ اعلام آمادگی تا زمان دریافت محموله بر عهده می‌گیرد.

  8.
     

در صورتی كه كالا نزد فروشنده (یا نزد هر مرجعی توسط فروشنده) انبار گردد، فروشنده حق خواهد داشت كه هزینه‌ای معادل حداقل یک درصد (1%) قیمت محموله را به ازای هر ماه مطالبه كند

  9.
     

فروشنده اساساً حق انجام حمل جزئی و تأمین زود هنگام كالا را برای خود محفوظ می‌داریم.

  10.
     

در صورت تأخیر در تحویل از جانب فروشنده، مشتری متعهد است كه مهلت معقولی برای تحویل نهایی تعیین نماید. اگر مشتری مهلت نهایی معقولی را تعیین نماید و تأخیر رخ دهد، فروشنده مسئول قصور در رعایت این مهلت خواهد بود و مشتری حق خواهد داشت كه از محل مبلغ قرارداد، هزینه را برداشت نماید؛ مطالبات تنها زمانی قابل پرداخت به مشتری است كه عمدی بوده و مربوط به مسامحه‌ی آشكار فروشنده باشد و در این خلال، رعایت و انجام به موقع تعهدات قراردادی از سوی مشتری، به ویژه تعهد وی برای پرداخت، صورت گرفته باشد.

  11.
     

هزینه‌ی حمل (از محل انبار تهران) را مشتری پرداخت خواهد كرد (به استثنای نمایندگان شهرستان‌ها) و تضمین و بیمه حمل به عهده وی می‌باشد؛ در صورتی كه هیچ‌گونه تصریحی توسط مشتری در رابطه با نوع حمل انجام نگرفته باشد، فروشنده به تشخیص خود برای انتخاب وسیله‌ی حمل و روش ارسال اقدام خواهد كرد.

  12.
     

برای نمایندگان شهرستان‌ها، فروشنده هزینه حمل تا ترمینال زمینی آن شهرستان را تقبل می‌نماید، ولی تضمین و بیمه حمل به عهده نماینده می‌باشد.

  13.
     

هزینه‌های بسته‌بندی و انجام اصولی آن، به عهده فروشنده می‌باشد. اگر فروشنده مسئول ضرر و زیان حمل و نقل شناخته شود، مشتری متعهد خواهد بود كه پس از دریافت كالا، فروشنده را کتباً از حدوث ضرر و زیان مطلع نماید.

  14.
     

قیمت‌ها مربوط به درب انبار تهران است.

  15.
     

 تمامی پرداخت‌هایی كه از سوی مشتری انجام می‌گیرند، باید بدون هیچ گونه كسر و كسور به حساب بانكی فروشنده حواله گردد. حق تهاتر تنها زمانی به مشتری تعلق می‌گیرد كه مطالبات محل مناقشه نیست یا از نقطه نظر قانونی معتبر است؛ در این صورت، مشتری همچنین حق نگهداری از مبلغ را نیز خواهد داشت.

  16.
     

خدمات مربوط به برنامه‌نویسی و راه‌اندازی تجهیزات سیستم هوشمند، به فروشنده برگشت می‌کند و هزینه آن مجزا محاسبه خواهد شد.

  17.
     

خدمات سیم‌کشی، نصب و سربندی و سایر مسائل زیرساختی به عهده فروشنده نمی‌باشد، مگر اینکه قرارداد مجزایی بسته شود.

  18.
     

تمامی تجهیزات، دارای 2 سال گارانتی می‌باشند.

  19.
     

 هرگونه مشاوره، بازدید و پاسخ‌گویی به سوالات مربوط به کارکرد تجهیزات، برای مشتریان رایگان می‌باشد.

  20.
     
     
     

 

 


   بالا

صفحه نخست    محصولات     خدمات     مراکز فروش     دریافت فایل     درباره ژفکر     ارتباط با ژفکر     جست و جو

زبانها      درباره وب‌سایت      ضوابط       نقشه وب سایت      سیستم مدیریت ساختمان       اطلاعات تصویری